Zondag 31 augustus 2025 was het zover, Tafeltennisvereniging het Nootwheer had een fietstocht met aansluitend een buffet georganiseerd. Met ongeveer 30 mensen in kleine groepjes verdeeld gingen we de tocht beginnen. Een rondje van 32 km rond de Purmerringvaart met onderweg vele vragen. De antwoorden konden in een woordzoeker gevonden worden, weggestreept vormden de overgebleven letters een leuke slagzin: “Bedankt voor jullie deelname aan de fietstocht, samen hebben we er weer een fantastische dag van gemaakt, het Nootwheer is nu eenmaal een gezellige vereniging met veel sportiviteit! “

Voor het oplossen van de vragen moest je af en toe af stappen om informatie borden te lezen, een welkome afwisseling voor je billen, aangezien je anders misschien zadelpijn zou krijgen. Zo zie je: er werd met alles rekening gehouden. In Ilpendam konden we de innerlijke mens vertroetelen:




En zoals boven is te zien werd hier ruimschoots gebruik van gemaakt! De stemming zat er daarna natuurlijk helemaal goed in en via het net nieuw geasfalteerde Oudelandsdijkje met nog een aantal vragen voor de boeg fietsten we verder naar ons eindpunt. De laatste vraag die uiteraard iedereen wel goed had: Hoe heet het verblijf op het eindpunt, Boerderij Leeuwendaal!
Hier stond al gauw een zeer luxe en uitgebreid buffet voor ons klaar.


Onze hongerige magen konden al snel gevuld worden, nadat iedereen hevig aan het woordzoeken was geweest en de oplossing aan Frans S. gaven. Snel in de rij voor een hapje! Via een muntsysteem konden er drankjes gekocht worden. Hier kwamen een paar puntjes van kritiek op de waarde van het muntje, maar zoals het bij een vereniging kan en hoort te gaan werd er snel aan de wensen van de deelnemers voldaan door een stift te pakken en de muntjes een andere waarde toe te kennen😉 Opgelost! Iedereen tevreden.



Ik heb in ieder geval genoten en als ik om mij heen keek, denk ik dat iedereen het naar zijn zin had.
Ik wil graag de volgende mensen bedanken die dit mogelijk hebben gemaakt:
Frans Scholten – algemene organisatie fietstocht, bedenker tocht, verzorgen van routeplanning etc.
Eduard en Carolina – meerijden en bedenken van de vragen onderweg
Rick Schavemaker – voor het maken van de woordzoeker en bedenker van de slagzin
Jan Kroonenberg – voor het verzorgen van de drankjes en beheer muntjes
Gerwin – voor het beschikbaar stellen van de accommodatie
Roberto – voor het bijhouden en afwikkelen van de financiële administratie
Alle leden die mee hebben gefietst en gegeten – voor de gezellige tijd!
Groetjes Carolina